PONUKA SPOLUPRÁCE

Ako veľkoobchodný distribútor PANDA nábytku pre Slovenský a zahraničný trh pozývame do spolupráce predajcov nábytku a ostatné firmy a spoločnosti so zameraním na obchod s nábytkom.

Kto sa môže stať autorizovaným predajcom PANDA NÁBYTKU?
Právnická, alebo fyzická osoba vlastniaca živnostenský list na základe ktorého vykonáva maloobchodnú, alebo veľkoobchodnú činnosť v oblasti nábytku .

Mám záujem o predaj nábytku značky PANDA.
V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte mailom na  info@pandanabytok.sk, alebo telefonicky na +421910578050, Po dohode a autorizovaní Vašej spoločnosti a predajne Vám zašleme prihlasovacie údaje do veľkoobchodnej nákupnej sekcie pre autorizovaných partnerov.

Čo umožňuje registrácia do PARTNERSKEJ SEKCIE?
Nákup tovaru
Ako registrovaný partner máte možnosť nakupovať celú ponuku značky PANDA nábytok za veľkoobchodné ceny, ktoré sa zobrazia po prihlásení do PARTNERSKEJ SEKCIE.
Doprava do predajne zdarma
Pre partnerov dovoz tovaru po celom Slovensku zdarma. Dovoz zabezpečujeme do predajní, alebo skladových priestorov našich autorizovaných partnerov vlastnou dopravou, alebo kuriérskou spoločnosťou.
Katalógy PANDA nábytok
Registrovaný partner má nárok na tlačenú verziu 116 stranového katalógu PANDA nábytok , ktorý je určený pre zákazníkov pri maloobchodnom predaji.
Vzorky dreveného a čalúneného nábytku
Každý registrovaný partner má tiež nárok na vzorkové materiály pre drevený aj čalúnený nábytok určené pre kamenné predajne nábytku.
Nákupu tovaru na expozíciu
Možnosť získania extra zľavy z veľkoobchodných cien pri kúpe tovaru na expozíciu.

Cenová politika značky PANDA nábytku platná pre všetkých partnerov.
Ceny tovaru uvedené na stránke pre neregistrovaných zákazníkov, alebo v katalógu PANDA nábytok sú maloobchodné a doporučené. To znamená, že každý oficiálny partner musí dodržiavať predaj nábytku podľa uvedených doporučených maloobchodných cien.

Ostatné informácie
Ak Vás naša ponuka nábytku zaujala a chcete sa dozvedieť ostatné informácie o veľkoobchodnej spolupráci neváhajte nás kontaktovať.

Tešíme sa na spoluprácu

Tým PANDA NÁBYTOK